فروشگاه کوثرالکتریک در سال 1386 با مدیریت آقای احسان فراهانی با هدف خدمت رسانی به همکاران صنف الکتریک و شرکت های ساختمانی در زمینه تهیه و توزیع تجهیزات الکتریکی شروع به فعالیت کرد.

این فروشگاه از سال 1390 کار خود را با واردات انواع ریموت با برند کی فور K4 و در ادامه واردات محصولات روشنایی با نام تجاری شوبرت الکتریک SCHOBERT ELECTRIC به کار خود ادامه داد و از سال 1396 باتولید چراغ های سنسوردار شوبرت الکتریک با هدف اشتغال زایی برای نیروی کار داخل کشور وارد عرصه تولید گردید.

این فروشگاه همچنین علاوه بر عرضه محصولات خود به توزیع و پخش انواع سیستم های حفاظتی ساختمان (دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، آیفون های تصویری، درب کنترلی و آنتن مرکزی)، روشنایی، سیم و کابل و صنعتی با انواع برند های ایرانی و خارجی مشغول می باشد.

فروشگاه اینترنتی و حضوری کوثرالکتریک با دو نوع فعالیت مجازی و فیزیکی به صورت فروش اینترنتی از طریق سایت و فروش حضوری در لاله زارنو همواره در تلاش است تا راحت ترین و بهترین تجربه خرید لوازم روشنایی و الکتریکی را برای مشتریان خود فراهم نماید.

فروشگاه کوثرالکتریک با امکان فروش عمده و تنوع کالایی و برندی بسیار، کمک شایانی به پیمانکاران و فروشگاه های فیزیکی در سراسر ایران کرده است.

پرسنل این فروشگاه امید دارند با انتقادات و پیشنهاد های سازنده خود ما را جهت بهتر شدن روز افزون یاری نمایید.