تعمیر جک پارکینگ

تعمیر تمامی جک های پارکینگ در مدل ها و انواع مختلف تک لنگه و دو لنگه در کوثر الکتریک

امروزه استفاده از جک های پارکینگ برای ساختمان ها یکی از تجهیزات اصلی به شمار میرود و میتوان گفت استفاده نکردن از جک میتواند مشکلات زیادی را به وجود بیاورد. همچنین این جک ها به شما کمک میکند بتوانید درب ساختمان را به سادگی و با با فشردن یک دکمه باز و بسته نمایید. مسئله ای که مهم میباشد این است که این جک ها در اثر استفاده طولانی مدت و یا استفاده نکردن صحیح از آنها دچار خرابی هایی میشوند که باعث از کار افتادن آنها میشود. تعمیر این جک ها باید به وسیله شخصی متخصص انجام شود و باید در تعمیر آن از قطعات اصلی استفاده شود.

فروشگاه کوثر الکتریک که تمامی انواع جک های پارکینگ تک لنگه و دو لنگه را به فروش میرساند در زمینه تعمیر جک پارکینگ نیز فعالیت میکند. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت ها و همچنین مشاوره تعمیر جک پارکینگ با کارشناسان کوثر الکتریک تماس بگیرید. جک درب پارکینگ که با نام های جک درب اتوماتیک یا جک برقی نیز شناخته می شود، امروزه در ورودی منازل، ادارات، مشاغل و انبارها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این جک ها به گونه ای طراحی شده اند که با بازو یا با کشیدن درها باز و بسته میشوند. در ابتدا جک ها بیشتر وارداتی بودند اما در حال حاضر شرکت های مختلفی در زمینه ساخت این جک ها در داخل فعالیت دارند.

بهترین نمونه های وارداتی از شرکت های ایتالیایی تهیه شده است و شرکت هایی مانند سیماران، یال، جک سوزوکی و گلدن گیت و … محصولاتی با کیفیت قابل قبول در ایران عرضه می کنند. وظیفه جک درب پارکینگ به این صورت است که با کنترل از راه دور کار می کند و با انتقال نیروی موتور به درب حرکت کرده و در جهت باز یا بسته شدن می چرخد ​​و در را به عقب می راند. جک های درب پارکینگ از نظر قدرت و نوع ساختار به چند دسته اصلی تقسیم می شوند: جک های بازوی پارکینگی که با انتقال نیروی مکانیکی موتور به بازوهای درب باز و بسته می شوند، جک های درب پنوماتیک که از کمپرسور هوا استفاده می کنند. جزء جک های کم توان محسوب می شود اما برای تردد زیاد مناسب است و نیروی خود را از طریق فرآیند پنوماتیک منتقل می کند.

مورد بعدی جک پارکینگی الکترومکانیکی است که برای درب های کم با وزن سبک استفاده می شود. جک ها انرژی دورانی موتور را به قدرت تبدیل می کنند، در نهایت یک جک هیدرولیک پارکینگی وجود دارد که از همان فرآیند نیروی روغن و عدم تراکم مایع استفاده می کند. از این جک ها برای درب های سنگین با تردد زیاد استفاده می شود. برای کاهش نیاز به تعمیرات و نگهداری دوره ای، هنگام خرید و نصب درب، معیارهایی مانند وزن درب، میزان جابجایی و باز و بسته شدن و محل درب (فضای باز در معرض باران) را در نظر بگیرید. با در نظر گرفتن این شرایط، از جک بر اساس وزن و بار یکسان استفاده کنید تا اصطکاک و فرسایش کمتری ایجاد شود.

 

ثبت سفارش تعمیرات جک پارکینگ

برای ثبت سفارش و اطلاع از قیمت تعمیر جک پارکینگ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر جک پارکینگ

تعمیر انواع برند های مانند برند سیماران ، پروتکو ، گلدن گیت، یوتاب ، انواع برند های خارجی 

نصب و راه اندازی جک ها

نصب و راه اندازی انواع جک های پارکینگ با قیمتی مناسب به وسیله افراد متخصص و کاربلد

ارسال سریع تعمیرکار

ارسال به موقع و سریع تعمیرکار به همراه تعویض قعطعات و جایگزینی با قطعات اصلی 

تعمیر جک پارکینگ در تهران و حومه

کوثر الکتریک به تمامی نقاط تهران و حومه میتواند تعمیرکار را ارسال کند و شما نیز میتوانید به صورت حضوری قطعه ای که دچار خرابی شدذه است و مطمئن هستید از خرابی این قطعه به صورت حضوری به فروشگاه ما مراجعه کرده و قطعه را تحویل دهید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرات قطعه برای شما انجام شود.

آدرس حضوری ما برای آوردن قطعه جهت تعمیرات به آدرس تهران- خیابان لاله زار نو بعد از کوچه صفا منش پاساژ ایرانیان طبقه دوم پلاک 131 میتوانید مراجعه کنید و قطعه را جهت تعمیر تحویل دهید . تعمیر جک پارکینگ در تمامی نقاط تهران واز جمله کرج انجام میشود و شما هر کجای تهران که باشید میتوانید درخواست ثبت سفارش تعمیرات جک پارکینگ را دهید. به این دلیل که واسطه ای بین شما و تعمیرکار وجود ندارد قیمت تعمیر قطعات جکپارکینگ و همچنین نصب یا تعمیرات کلی آن با قیمتی منصفانه و با قطعات اصلی صورت میگیرد.

تعمیرات جک پارکینگ شامل چه خدماتی میشود ؟

متخصصین کوثر الکتریک می توانند با عیب یابی دقیق و سریع تمامی ایرادات جزئی و کلی انواع درب اتوماتیک و قطعات آن را تعمیر کنند. تعمیر جک پارکینگی یکی از خدمات تخصصی این سرویس می باشد که شامل تعمیر جک پارکینگی bft، تعمیر جک ، تعمیر جک پارکینگی سیماران و سایر مدل ها میباشد.

خدمات تعمیر جک شامل موارد زیر است :

نصب و تعمیر انواع درب اتوماتیک (درب اتوماتیک ورودی ساختمان، تعمیر جک پارکینگی و …)

تعمیرات برد و مدار فرمان جک ها

تعمیر انواع جک درب و تعویض قطعات داخلی آنها (دنده های برنجی، استاتور و …)

تعمیر چشمی و فلاشر درب اتوماتیک

تعمیر و ساخت دستگاه ریموت جک

تعمیر دنده گیربکس جک

روغن کاری قطعات متحرک درب های اتوماتیک

تعمیر و تعویض موتور جک

رفع مشکل عدم باز و بسته شدن درب ها

رفع مشکل گیر کردن لنگه ها در هنگام باز و بسته شدن

مشکلات رایج خرابی جک پارکینگ شامل موارد زیر است : 

در کارکرد جک درب پارکینگ برخی مشکلات بسیار طبیعی بوده و ممکن است رخ می دهد مانند: باز و بسته نشدن درب با ریموت کنترل، درب ناگهانی باز یا بسته می شود، دستگاه به کار خود ادامه می دهد اما درب نیمه باقی می ماند. باز می شود، درب را کاملا بسته نمی کند، بازوی جک ها شکسته است، بازوی درب تنظیم نشده است و به ترتیب بسته یا باز نمی شوند، درب بسته نمی شود، کنترل از راه دور مناسب نیست، لنگه ها نمی توانند کاملا باز بشه سیستم برق جک مشکل داره. ، گم شدن یا دزدیده شدن کنترل از راه دور، همه این مشکلات هنگام استفاده از درب ها و کنترل های اتوماتیک به وجود می آیند.

اما نگران نباشید در تعمیر جک پارکینگ نود درصد از این موارد با سرویس و ریست درست می شود، به جز مواردی مانند لنگه های آسیب دیده یا شکسته شدن بازوهای جک که نیاز به تعویض دارند.

اگر این مشکلات که ذکر شد پیش بیاید تعمیر جک پارکینگ لازم است: 

  • مشکل باز و بسته نشدن درب پارکینگ

در این موارد ابتدا ریموت کنترل را چک کنید تا مطمئن شوید مشکل از ریموت کنترل شماست یا خیر، ریموت بسته شدن درب را با ریموت کنترل یکی دیگر از اعضای ساختمان امتحان کنید، اگر مشکل از ریموت کنترل است، باتری را تعویض کنید. و در مرحله بعد اگر مشکل حل نشد ریموت را تعمیر و تعویض کنید. اما اگر کنترل از راه دور دیگر همکاری نمی کند، مشکل از سنسور ایمنی است. ممکن است مانعی در جلوی آن وجود داشته باشد که از دریافت سیگنال کنترل از راه دور جلوگیری کند یا ممکن است معیوب باشد.

 باز و بسته نشدن جک پارکینگ

در این مشکل ممکن است مدار فرمان دچار خرابی شده باشد یا کد ریموت به دلیل ضربه خوردن و یا تماس با آب پاک شده باشد. ولی اگر ریموت بلوتوثی باشد میتوان با گرفتن همزمان دکمه به مدت چند ثانیه کد ریموت پاک شود پس توجه کنید اگر درب پارکینگ باز و بسته نشد قبل از هر چیز ریموت چک شود که این ایرادات را نداشته باشد. دلیل دوم این مشکل  این است که در اثر نواسان برق خازن جک a و b

  •  دومین خرابی جک پارکینگ جک درب باز میشود ولی دوباره بسته نمیشود:

که علت این مشکل این است که چشمی های جک دچار قطعی سیم یا آسیب دیدگی لنز چشمی جک شده باشند یا مانعی جلو درب پارکینگ باشد که چشمی کار نکند و نتواند درب را ببندد.

  •  گیر گردن لنگه ها در هنگام باز و بسته شدن درب پارکینگ

علت این مشکل این است که  تنظیمات لنگه ها بهم ریخته و این موضوع باعث روی هم قرار گرفتن لنگه ها و در نتیجه بسته نشدن درب میشود. در این مواقع باید کارشناس تعمیر جک پارکینگ در محل این تنظیمات را انجام دهد.

  • بسته نشدن لنگه های درب به علت سوختن موتور بازو جک

علت سوختن موتور جک پارکینگ میتواند نوسان برق یا خوردن ضربه به آن باشد و یا عدم تراز بودن بازو جک هنگام نصب میباشد زیرا اگر تراز نباشند به موتور فشار وارد میکند و باعث سوختن آن میشود. پس در هنگام نصب مراقب تراز بودن باشید در اثر زمان طولانی فشار وارد شده به موتور لنگه ها باعث سوختن موتور میشود.

  •  باز و بسته شدن بازو های جک با ضربه محکم

دلیل این مشکل این است که قفل برقی جک ایراد پیدا کرده است و یا خروجی قفل از مدار قطع شده باشد که در صورت برزو این مشکل لنگه های درب با شدت بسته میشوند و صدای بالایی میدهند که باید قفل برقی تعمیر شود و یا اگر ایراد از مدار باشد مدار باید تعمیر شود.